Home The News ХХV НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА МЛАДИ УЧЕНИ „МЕНИДЖМЪНТ И КАЧЕСТВО“- ФАКУЛТЕТ „ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“-ЯМБОЛ 2016

ХХV НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА МЛАДИ УЧЕНИ „МЕНИДЖМЪНТ И КАЧЕСТВО“- ФАКУЛТЕТ „ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“-ЯМБОЛ 2016 ПДФ Печат Е-мейл
Написано от Миглена Казакова
Вторник, 05 Юли 2016 09:59

ХХV НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА МЛАДИ УЧЕНИ

„МЕНИДЖМЪНТ И КАЧЕСТВО“- ФАКУЛТЕТ „ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ“-ЯМБОЛ 2016

На 11 и 12 май 2016 г. в зала 225 на Факултета се проведе ХХІV НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ „МЕНИДЖМЪНТ И КАЧЕСТВО“ ЗА МЛАДИ УЧЕНИ,организирана от Съюза на специалистите по качество в България, Лесотехнически университет – София, Федерация на научно-техническите съюзи и Факултет „Техника и технологии“ – Ямбол.

В конференцията участваха 10 студенти, 7 магистри, 7 докторанти, 3-ма пост докторанти.

Водещ на пленарното заседание беше заместник декана по научната и международна дейност на Факултет "Техника и технологии" доц. Нели Георгиева. С приветствие към участниците и гостите доц. Красимира Георгиева – Декан на Факултет "Техника и технологии" откри конференцията.

Работата на конференцията започна с пленарен доклад на тема “ Етапи на разработване на докторска дисертация“, представен от проф. д.т.н. Георги Тасев, Доктор хонорис кауза на Тракийския университет.

На заседанията на 11 и 12 май бяха презентирани доклади в областта на машинното инженерство, транспорта, земеделието, модния дизайн, електротехниката, електрониката и автоматиката и енергетиката, хранителните технологии и ученето през целия живот.

По време на заседанията се проведоха разговори и дискусии по представените изследвания.

Проф. д.т.н. Георги Тасев, Доктор хонорис кауза на Тракийския университет даде ценнни съвети и препоръки за бъдещата научноизследователска дейност.

Конференцията закри доц. Красимира Георгиева, която изказа благодарност на проф. д.т.н. Г. Тасев, на всички участници и изрази увереност, че организиране на подобни мероприятия ще стане традиция.

Покана за конференцията

Програма за конференцията