top
logo
Български (България)English (United Kingdom)

Кой е онлайн

В момента има 44 посетителя в сайта

Guarded by Plagiarisma.Net


Home Студенти Учебен разпис и изпити График изпити График за провеждане на ликвидационна сесия със стиденти от І курс, редовно обучение и поправителна сесия за задочно обучение за учебната 2016/2017г.

График за провеждане на ликвидационна сесия със стиденти от І курс, редовно обучение и поправителна сесия за задочно обучение за учебната 2016/2017г.

 

ГРАФИК

за провеждане на ликвидационна сесия със стиденти

от І курс, редовно обучение и поправителна сесия за задочно обучение

 за учебната 2016/2017г.

 

Специалност: АВТОТРАНСПОРТНА И ЗЕМЕДЕЛСКА ТЕХНИКА

 

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ Ч.-

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

ТЕХНИЧЕСКА МЕХАНИКА Iч.

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017г.

9.00ч.

325

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

 

13.09.2017г.

13.00ч.

220

ИНЖЕНЕРНА ГРАФИКА I  и IІ ч

ГЛ.АС.Н.ИВАНОВА

07.09.2017г.

13.00ч.

228

ИНФОРМАТИКА I  и IІ ч

ДОЦ. В. НЕДЕВА

08.09.2017г.

9.00ч.

332

ФИЗИКА, ВИСША МАТЕМАТИКА I  

 

ДОЦ.К.КРЪСТЕВ

07.09.2017г.

11.00ч.

120

ХИМИЯ

 

ДОЦ.С.БОЙЧЕВА

05.09.2017

9.00

216

 

Специалност: ДИЗАЙН, ТЕХНОЛОГИИ И МЕНИДЖМЪНТ НА МОДНАТА ИНДУСТРИЯ

 

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ Ч.-

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

ТЕХНИЧЕСКА МЕХАНИКА Iч.

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017г.

9.00ч.

325

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

 

13.09.2017г.

13.00ч.

220

ИНЖЕНЕРНА ГРАФИКА I  и IІ ч

ГЛ.АС.Н.ИВАНОВА

07.09.2017г.

13.00ч.

228

 

Специалност: АВТОМАТИКА  И  КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ

 

 

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ Ч.-3

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

ПИК IІ

 

ДОЦ. В. НЕДЕВА

08.09.2017г.

9.00ч.

332

ТЕХНИЧЕСКА МЕХАНИКА

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017

9.00ч.

325

ТЕХНИЧЕСКО ДОКУМЕНТИРАНЕ

ДОЦ.Н.ГЕОРГИЕВА

12.09.2017г.

13.00ч.

226

 

Специалност: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

 

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ ч.

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

ПИК IІ

 

ДОЦ. В. НЕДЕВА

08.09.2017г.

9.00ч.

332

ТЕХНИЧЕСКА МЕХАНИКА Iч.

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017

9.00ч.

325

ТЕХНИЧЕСКО ДОКУМЕНТИРАНЕ

ДОЦ.Н.ГЕОРГИЕВА

12.09.2017г.

13.00ч.

226

 

Специалност: ТЕХНОЛОГИЯ НА ХРАНИТЕ

 

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ ч.-2

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

МЕХАНИКА Iч.

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017

9.00ч.

325

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

 

13.09.2017г.

13.00ч.

220

ИНЖЕНЕРНА ГРАФИКА I  и IІ ч

ГЛ.АС.Н.ИВАНОВА

07.09.2017г.

13.00ч.

228

ИНФОРМАТИКА II

ДОЦ. В. НЕДЕВА

08.09.2017г.

9.00ч.

332

 

Специалност: ТОПЛО И ГАЗОСНАБДЯВАНЕ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ВИСША МАТЕМАТИКА IІ ч.

 

ПРОФ. Г. ТАСЕВ

 

11.09.2017г.

11.00ч.

325

ТЕХНИЧЕСКА МЕХАНИКА

ДОЦ. Р. РУСЕВ

 

07.09.2017

9.00ч.

325

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

 

13.09.2017г.

13.00ч.

220

ИНЖЕНЕРНА ГРАФИКА I  и IІ ч

ГЛ.АС.Н.ИВАНОВА

07.09.2017г.

13.00ч.

228

ИНФОРМАТИКА I  и IІ ч

ДОЦ. В. НЕДЕВА

08.09.2017г.

9.00ч.

332

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Изпитите за които не са посочени дати ще се провеждат по договаряне  с преподавателите.

 

 


bottom
top

Популярни

Квалификация и СДО

Студентска организация

КСК 2017-2018


bottom

Факултет "Техника и технологии" - Ямбол, ул.Граф Игнатиев №38 Copyright © 2008-2014