top
logo
Български (България)English (United Kingdom)

Кой е онлайн

В момента има 42 посетителя в сайта

Guarded by Plagiarisma.Net


Home Студенти Учебен разпис и изпити График изпити График за провеждане на семестриални изпити за ІI курс, задочно обучение през лятната сесия на учебната 2016/2017г.

График за провеждане на семестриални изпити за ІI курс, задочно обучение през лятната сесия на учебната 2016/2017г.

 

ГРАФИК

за провеждане на семестриални изпити

за ІI курс, задочно обучение

през лятната сесия на учебната 2016/2017г.

 

Специалност: АВТОТРАНСПОРТНА И ЗЕМЕДЕЛСКА ТЕХНИКА

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ – КУРСОВ ПРОЕКТ

ПРОФ.К. ГЕОРГИЕВА

Д-Р Н. ИВАНОВА

06,07,2017

9,00

325

ТЕХН. НА МАШИНОСТРОЕНЕТО

 

ДОЦ. Н. ГЕОРГИЕВА

23,06,2017

8,00

332

ХИДРАВЛИКА

 

ДОЦ. М. СТОЯНОВ

24,06,2017

9,00

125

АВТОТРАКТОРНИ ЕКСПЛОАТАЦИОННИ МАТЕРИАЛИ

 

ДОЦ. М. СТОЯНОВ

24,06,2017

13,00

125

CAD СИСТЕМИ 2 ч.

 

ДОЦ. Н. ГЕОРГИЕВА

23,06,2017

13,00

332

 

Специалност: ДИЗАЙН, ТЕХНОЛОГИИ И МЕНИДЖМЪНТ НА МОДНАТА ИНДУСТРИЯ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ

 

ПРОФ.К. ГЕОРГИЕВА

06,07,2017

9,00

325

КМО 1 част

 

ДОЦ. З. КАЗЛАЧЕВА

 

23,06,2017

13,00

226

ТЕХНОЛОГИЯ НА ОБЛЕКЛОТО 1 ч.

ДОЦ. Г. ДОЛАПЧИЕВА

 

14,07,2017

10,00

312

CAD СИСТЕМИ 2 ч.

 

ДОЦ. Н. ГЕОРГИЕВА

30,06,2017

9,00

226

 

Специалност: АВТОМАТИКА И КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧНИ УСТРОЙСТВА

 

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

07,07,2017

13,00

220

ТЕОРЕТИЧНА ЕЛЕКТРОТЕХНИКА 2Ч.

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

 

14,07,2017

9,00

321

БАЗИ ОТ ДАННИ В СИСТЕМИТЕ ЗА УПРАВЛЕНИЕ

ДОЦ. К. ЯНКОВ

 

13,07,2017

11,00

220

МИКРОПОРЦЕСОРНА ТЕХНИКА 1 ч.

ДОЦ. В. СТОЙКОВА

 

30,06,2017

9,00

216

ИМПУЛСНА И ЦИФРОВА СХЕМОТЕХНИКА

ДОЦ. В. БОЧЕВ

 

23,06,2017

13,00

217

УЕБ ПРАГРАМИРАНЕ 2ч.

 

ДОЦ. В. НЕДЕВА

 

27,06,2017

9,00

332

 

Специалност: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ТЕОРЕТИЧНА ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

 

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

14,07,2017

9,00

321

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ

 

ПРОФ. К. ГЕОРГИЕВА

06,07,2017

9,00

325

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АПАРАТИ І

 

ДОЦ. К. КЕРЕМИДЧИЕВА

29,06,2017

9,00

214

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ  ­­­1 ЧАСТ

 

ДОЦ. К. КЕРЕМИДЧИЕВА

24,06,2017

9,00

214

АНГЛ. ЕЗИК

 

П. КОЛЕВА

24,06,2017

13,00

322

 

Специалност: ТЕХНОЛОГИЯ НА ХРАНИТЕ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ

 

ПРОФ. К. ГЕОРГИЕВА

06,07,2017

9,00

325

БИОХИМИЯ І

ДОЦ. С. БОЙЧЕВА

 

27,06,2017

9,00

215

ФИЗИКОХИМИЯ И КОЛОИДНА ХИМИЯ І

 

ДОЦ. К. КРЪСТЕВ

23,06,2017

9,00

120

ПРОЦЕСИ И АПАРАТИ ІІ

 

Д-Р И. ТАНЕВА

30,06,2017

9,00

416

МИКРОБИОЛОГИЯ

 

ДОЦ. С. БОЙЧЕВА

 

13,07,2014

9,00

215

ОПАКОВАНЕ НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ

ДОЦ. А. ГЕОРГИЕВА

 

14,07,2014

9,00

415

 

Специалност: ТОПЛО И ГАЗОСНАБДЯВАНЕ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

МАШИННИ ЕЛЕМЕНТИ

 

ПРОФ. К. ГЕОРГИЕВА

06,07,2017

9,00

325

ТЕХН. НА МАШИНОСТРОЕНЕТО 1ч.

 

ДОЦ. Н.ГЕОРГИЕВА

30,06,2017

11,00

226

ХИДРАВЛИКА

 

ДОЦ. М. СТОЯНОВ

13,07,2017

9,00

125

CAD СИСТЕМИ 2 ч.

 

ДОЦ. Н. ГЕОРГИЕВА

30,06,2017

9,00

226

 


bottom
top

Популярни

Квалификация и СДО

Студентска организация

КСК 2017-2018


bottom

Факултет "Техника и технологии" - Ямбол, ул.Граф Игнатиев №38 Copyright © 2008-2014