top
logo
Български (България)English (United Kingdom)

Кой е онлайн

В момента има 41 посетителя в сайта

Guarded by Plagiarisma.Net


Home Студенти Учебен разпис и изпити График изпити График за провеждане на семестриални изпити за ІII курс, задочно обучение през априлската сесия на учебната 2016/2017г.

График за провеждане на семестриални изпити за ІII курс, задочно обучение през априлската сесия на учебната 2016/2017г.


ГРАФИК

за провеждане на семестриални изпити

за ІII курс, задочно обучение

през априлската сесия на учебната 2016/2017г.

 

Специалност: АВТОТРАНСПОРТНА И ЗЕМЕДЕЛСКА ТЕХНИКА

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ДВГ

ДОЦ. И. ГИНКОВ

 

22.04.2017г.

9,00 ч.

216

МПСП I

ДОЦ. К. ТРЕНДАФИЛОВ

 

27.04.2017г.

9,00 ч.

127

ТРАКТОРИ И АВТОМОБИЛИ I

 

ДОЦ. И. ГИНКОВ

04.05.2017г.

9,00 ч.

217

ПЪРВИЧНА ПРЕРАБОТКА И СЪХРАНЕНИЕ НА ЗП

ДОЦ. В. ВЪТЕВА

28.04.2017г.

9,00 ч.

329

АВТОТЕХНИЧЕСКА ЕКСПИРТИЗА

 

ДОЦ. С. СТАНЧЕВ

21.04.2017г.

9,00 ч.

127

ПК „ ИНСТРУКТОР”

НОРМАТИВНИ ДОКУМЕНТИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ДЕЙНОСТИ В УЧ. ЦЕНТЪР

ДОЦ. С. СТАНЧЕВ

05.05.2017г.

9,00 ч.

127

 

 

Специалност: АВТОМАТИКА И КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ТЕОРИЯ НА УПРАВЛЕНИЕТО I

ДОЦ. К. ЯНКОВ

27.04.2017г.

13,00 ч.

324

ИЗМЕРВАНЕ НА НЕЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛИЧИНИ

ДОЦ. Т. ПЕХЛИВАНОВА

04.05.2017г.

9,00 ч.

220

ОБЕКТНО ОРИЕНТИРАНО ПРОГРАМИРАНЕ I

ДОЦ. В. НЕДЕВА

19.05.2017г.

9,00 ч.

332

МИКРОПРОЦЕСОРНА ТЕХНИКА II

ПРОФ. П. ДАСКАЛОВ

 

28.04.2017г.

10,00 ч.

212

ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ

 

ДОЦ. В. СТОЙКОВА

05.05.2017г.

9,00 ч.

216

 

Специалност: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ЦИФРОВА И МИКРОПРОЦЕСОРНА ТЕХНИКА

ДОЦ. В. СТОЙКОВА

05.05.2017г.

13,00 ч.

216

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МАШИНИ ІІЧ.

ДОЦ. С. РАЧЕВ

 

21.04.2017г.

9,00 ч.

321

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ  АПАРАТИ ІІЧ.

 

ДОЦ.  К. КЕРЕМИДЧИЕВА

28.04.2017г.

9,00 ч.

211

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ СЕНЗОРИ

 

ГЛ. АС. Д-Р З. ЗЛАТЕВ

19.05.2017г.

9,00 ч.

212

 

Специалност: ТЕХНОЛОГИЯ НА ХРАНИТЕ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

БИОХИМИЯ II

ДОЦ. С. БОЙЧЕВА

 

27.04.2017г.

9,00 ч.

216

ТЕХН. НА ЗЪРНОСЪХРАНЕНИЕТО И ЗЪРНОПРЕРАБОТВАНЕТО ІЧ.

ПРОФ. А. КРЪСТЕВА

05.05.2017г.

10,00 ч.

416

ТЕХНОЛОГИЯ НА МЕСОТО И МЕСНИТЕ ПРОДУКТИ I

ДОЦ. М. ПЕТЕВ

12.05.2017г.

9,00 ч.

113

ТЕХНОЛОГИЯ НА КОНСЕР-ВИРАНЕТО I

ДОЦ. А. ГЕОРГИЕВА

28.04.2017г.

9,00 ч.

416

ТЕХНОЛОГИЯ НА ПТИЧЕТО МЕСО  И ЯЙЦАТА I

ДОЦ. М. ПЕТЕВ

04.05.2017г.

9,00 ч.

113

 

Специалност: ТОПЛО И ГАЗОСНАБДЯВАНЕ

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

ТОПЛОГЕНЕРИРАЩА ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ

ДОЦ. В. БОБИЛОВ

04.05.2017г.

11,00 ч.

412

ГАЗОСНАБДЯВАНЕ

 

ГЛ. АС. Д-Р И. БИНЕВ

18.05.2017г.

9,00 ч.

Лаб. ТГС

ТЕХН. НА МАШИНОСТРОЕНЕТО II

ДОЦ. Н. ГЕОРГИЕВА

 

05.05.2017г.

9,00 ч.

226

ГАЗОВИ СЪОРЪЖЕНИЯ И СИСТЕМИ

ГЛ. АС. Д-Р И. БИНЕВ

19.05.2017г.

9,00 ч.

412

 

ПК „Учител „ и ПК „Инструктор за обучение на водачи на МПС”

Учебни дисциплини

Преподавател

Дата/час

Зала

МЕТОДИКА ЗА ОБУЧЕНИЕ

 

+ ЛЕКЦИИ ПРИ ГЛ.АС. З. ДУЧЕВА

20.05.2017г.

11,00 ч.   217 зала

ДОЦ. М. ПЕХЛИВАНОВА

 

20.05.2017г.

9,00 ч.

 

 

323

 

 

 


bottom
top

Популярни

Квалификация и СДО

Студентска организация

КСК 2017-2018


bottom

Факултет "Техника и технологии" - Ямбол, ул.Граф Игнатиев №38 Copyright © 2008-2014