Home Кариерен център

Стаж в Булагро - Иновации в земеделието

Стаж в Булагро - Иновации в земеделието, 2013 г.

Стажант с технически профил (1 място)

Лятната стажантска програма при нас е възможност току що завършили студенти или студенти в последните два курса от обучението си да усъвършенстват в практиката натрупаните до момента знания. Стажът е с минимална продължителност от 6 седмици, разположени в периода между 1 юли и 15 септември. Ангажираността е на пълен работен ден и кандидатите получават месечно възнаграждение за участието си в програмата. Графикът на провеждане се определя от потребностите на компанията за периода и възможността за присъствие на стажантите.

Защо стажантска програма в Булагро Машини АД?

- Възможност за придобиване на практически опит в реална бизнес среда;

- Обучение под менторството на висококвалифицирани специалисти;

- Възможност за усъвършенстване в конкретна професионална област;

- Участие в различни проекти на компанията;

- Предложения за работа в зависимост от вакантните към тази дата свободни работни места и представянето на студента по време на стажа.

Кои са успешните кандидати?

- Студенти след трети курс на обучение в специалности с релевантен технически профил;

- Добро ниво владеене на технически английски език е предимство;

- Много добра компютърна грамотност;

- Предишен опит не е задължителен.

Област на провеждане на стажа:

- Подпомагане на работата на сервизния екип в извършването на диагностична и ремонтна дейност на предлаганите от компанията брандове селскостопански машини;

Булагро Машини АД предлага висококачествена селскостопанска техника и инвентар на световни лидери, част от които са JOHN DEERE, POETTINGER, HARDI. Компанията разполага с изградена търговска и сервизна мрежа на територията на цялата страна.

Ако проявявате интерес очакваме вашата автобиография на e mail  Е-мейл адресът e защитен от спам ботове. , като отбележите стажантското място, към което проявявате интерес.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще бъде направен контакт само с предварително одобрените кандидати.