Стажантска програма във фирма Top Mix

Стажантската програма в TOP MIX

Име на фирмата:TOP MIX

Бизнес сектор: Производство на комбинирани и допълващи фуражи

Кратко представяне:

ТОП МИКС е компания за производство на комбинирани фуражи. Вече повече от тринайсет години се стреми да отговори и на най-високите изисквания на своите клиенти. В края на 2011 година компанията съвместно със световния лидер във фуражната промишленост Бюлер, приключиха проект за над 9.5 милиона лева и понастоящем ТОП МИКС разполага с най-модерния производствен комплекс в България.

ТОП МИКС е доказана и разпозната марка на пазара, съчетаваща качество на продукцията, удовлетворение у своите клиенти, стремеж за постигане на оптимални резултати при фермерите – висока продуктивност при ниска себестойност на животинската продукция. Чрез професионално отношение екипът на организацията се стреми винаги да отговори и на най-високите изисквания на пазара.

В ТОП МИКС, нашата визия е „Да дадем думата на животните”. Това символизира нашето призвание към фермерите, да дадем най-нужното, от което се нуждаят техните животни. За да можем да следваме нашата бизнес стратегия, се стараем да привличаме перспективни и мотивирани хора към нашия екип.

Адрес:Панайот Хитов 14

web: http://topmix.org/

Информация за работната позиция/стажантската програма

Описание: Тази година ТОП МИКС стартира стажантска програма, насочена към млади специалисти, завършващи или скоро завършили висшето си образование. Като стажант Вие ще имате възможността да придобиете теоретични и практически знания и умения, както за дейността на компанията, така и за целия отрасъл. Програмата е с продължителност ……. месеца, в рамките на които Вие ще преминете през всички основни отдели: „Маркетинг”, „Продажби”, „Производство”, „Логистика”, „Финанси”, придобивайки ценна подготовка за преминаване от университетската среда към професионална реализация.

Стажантите ще бъдат наемани при регламентирани условия на труд, с гарантирано месечно трудово възнаграждение и допълнителни социални придобивки.

След изтичане срока на програмата в зависимост от Вашето представяне и нашите възможности, бихме могли да Ви предложим постоянна работа.

Работна сфера: „Маркетинг”, ”Продажби”, „Финанси”,” Логистика”и ”Производство”

Месторабота: Сливен

Изисквания:

Tехническо, инжинерно и икономическо образование, с насока животновъдство;

Студенти с магистърска степен или последен курс от бакалавърска степен, специалност „Зооинжинерство”, ”Техника и технологии”, ”Икономика и управление на бизнеса”, ”Предприемачество и иновации”;

Умения за работа в екип;

Инициативност;

Организаторски способности и умения;

Toчност и отговорност;

Внимание към детайлите;

Умение за приоритизиране на задълженията;

Способност да установява контакт с клиенти;

Владеене на MS Office;

Владеене на Английски език.

Работно време: 8:00-17:00

Вид заетост: Пълно работно време