Home Студентско общежитие и стол

Студентско общежитие и стол

IMGP1538„Студентски столове и общежития“   ЕАД-София,клон-гр.Ямбол е с предмет на дейност- експлоатация и стопанисване на студентския стол и студентските общежития.

Практически функциониращо е едно Студентско общежитие №2, намиращо се  в ж.к. “ Диана “ бл.14 гр.Ямбол. Същото разполага с  220 легла,в т.ч. 56 стаи с по 3 легла,8 апартамента с 2+3 легла и 3 апартамента с 2+2 легла. Всяка стая разполага с кухненски бокс и самостоятелен санитарен възел. Настаняват се студенти,обучаващи се в редовна и задочна форма, както и специализанти с установени жилищни нужди по време на учебния процес и хоноровани преподаватели.

При незаетост на легловата база предлагаме и нощувки на хотелски начала за работещи и гости на града.

Част от стаите са реновирани. На първия етаж в общежитието има перилно помещение, ползването на което се осъществява от избрания от студентите домови съвет.

1. Месечни наеми за едно легло в студентските общежития за студенти, докторанти и специализанти редовно обучение /държавна поръчка/ са:

-          зимен период /м.м. X, XI, XII, I, II, III и IV/ - 65 лв.

-          летен период /м.м. V, VI, VII, VIII и IX/  - 60 лв.

-      семестриален депозит - 15 лв.

2. Месечни наеми за студенти платено обучение за едно легло в студентските общежития са:

-          зимен период /м.м. X, XI, XII, I, II, III и IV/ - 95 лв.

-          летен период /м.м. V, VI, VII, VIII и IX/  - 90 лв.

Допълнително се заплаща консумацията за ел. енергия и вода, като  се изчислява ежемесечно по действащите за града цени.

"Студентски столове и общежития"  ЕАД ,клон Ямбол стопанисва и управлява студентски стол с 200 места,намиращ се в сградата на Факултет “Техника и технологии “-гр.Ямбол, на ул."Граф Игнатиев" №38.

Ежедневно квалифициран персонал приготвя разнообразна, качествена и вкусна храна, съобразена с нормите на рационалното хранене.

IMGP1538

IMGP1566